O Nas

Kilka słów o nas

Mistrzowie w branży BHP

Witamy w świecie kompleksowej ochrony i profesjonalnej obsługi BHP, gdzie dbamy o bezpieczeństwo Twojej inwestycji oraz personelu! Nasza firma specjalizuje się w pełnym zakresie Nadzoru BHP na inwestycjach budowlanych o różnej skali - od linii kolejowych, przez budowę farm wiatrowych, po elektrownie czy obiekty wojskowe.

Co wyróżnia naszą ofertę? Jesteśmy ekspertami w obszarze zewnętrznej obsługi firm, umożliwiając Ci skoncentrowanie się na kluczowych aspektach swojego biznesu, bez martwienia się o złożoności i ryzyka związane z BHP. Nasza ekipa profesjonalistów zajmuje się również szkoleniami BHP wstępnymi, okresowymi oraz p.poż, a także prowadzi postępowania powypadkowe, oceny ryzyka zawodowego, doradztwo w zakresie BHP i kompleksową dokumentację powypadkową.

Współpracujemy ściśle z Państwową Inspekcją Pracy, zapewniając pełne wykonanie nakazów, co stanowi dodatkową gwarancję najwyższego standardu naszych usług. Niezaprzeczalnym atutem naszej firmy jest również oferta szkoleń i usług z zakresu PPOŻ, gdzie dbamy o to, aby Twoi pracownicy byli świadomi zagrożeń oraz potrafili skutecznie reagować w sytuacjach awaryjnych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którym udało się zminimalizować ryzyko oraz poprawić ogólną efektywność działań dzięki naszym usługom. Bezpieczeństwo to inwestycja w przyszłość, a my jesteśmy gotowi zapewnić Ci kompleksową ochronę na każdym etapie!

Dlaczego warto nas wybrać?

Oto kilka powodów!

Wykwalifikowane kadry

Wszyscy nasi pracownicy są z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi

100% gwarancja jakości

Gwarantujemy, że nasze usługi zostaną wykonane z największą dbałością

Profesjonalizm

Do swojej pracy podchodzimy rzetelnie i z charakterem zapewniając najwyższy standard

Kilka firm, które nam zaufały!

Scroll to Top